Menu

Hurda Bakır Fiyatları 2024 Hurda Bakır Fiyatları Güncel

Hurda Bakır Fiyatları 2024 Hurda Bakır Fiyatları Güncel

Hurda Bakır Fiyatları 2022 Hurda Bakır Fiyatları Güncel

Hurda Bakır Fiyatları 2023 Hurda Bakır Fiyatları Güncel

En güncel hurda Bakır fiyatları aşağıda bulunan tabloda yer almaktadır. Tabloyu inceleyerek elinizdeki Bakır hurdanın fiyatını öğrenebilirsiniz. Bizleri arayarak da anlık Bakır fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Soyulmuş, yanık, soyulmamış, lama, kablo bakır fiyatı için arayabilirsiniz.

HURDA BAKIR ÇEŞİDİ KİLO FİYATI TON FİYATI
SOYMA BAKIR FİYATLARI 150 TL/KG 150000 TL
KIRKAMBAR YANIK BAKIR 130 TL/KG 130000 TL
LAMA İMALAT ARTIĞI 150 TL/KG 150500 TL
ANTİGRON KIRMA 150 TL/KG 150500 TL
BAKIR TALAŞI 125 TL/KG 125500 TL
HURDA KLİMA BORUSU 130 TL/KG 130000 TL
HURDA DİŞLİ, KIZIL PARÇA 120 TL/KG 120000 TL
KIZIL TALAŞI RG5 116 TL/KG 116500 TL

Hurda Bakır Fiyatları En Güncel Bakır Hurda Fiyatı Ne Kadar

Bakır ısı ve elektriği çok iyi iletmesi bedeniyle piyasada hemen hemen her yerde bolca bulunmaktadır. Korozyona dayanıklı olması ve paslanmaması sayesinde kullanım alanı çok geniş bir metal çeşididir. Doğada diğer metallere göre az bulunması nedeniyle değeri oldukça yüksek bir madendir. Bu metaller çeşitli nedenlerden veya imalat artığı olarak hurda durumuna dönmektedirler. Bu hurdaların satışı firmalar ve şahıslar için doğru satılması haliyle önemli kazançlar sağlamaktadır. Bakır hurdası satmak isteyen insanların sorduğu en büyük soru hurda bakır fiyatı ne kadar sorusu olmuştur. Her türlü sorunuza cevap almak için ve hurda bakır fiyatı ne kadar öğrenmek istiyorsanız iletişim bölümünde bulunan numaradan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları Nasıl Oluşuyor

Hurda bakır fiyatını etkileyen ve belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri sizlerin elinizde bulunan bakırın durumu ve miktarıdır hurdanın miktarı ne kadar fazla olur ise fiyatı da ton fiyatına yakın olmaktadır. Bakır hurdasının durumuda fiyatını etkilemektedir örneğin; soyma bakır, lama bakır, kırma bakır fiyatı oldukça yüksek iken yanık bakır, bakır talaşı, kırkambar bakır fiyatı biraz daha düşük olmaktadır. Aşağıda fiyatları etkileyen durumları sizler için listeledik

Elinizde bulunan bakır hurdalarının durumu
Elinizde bulunan hurdanın miktarına
elinizde bulunan hurdanın cinsine
Firmamıza olan yakınlığınıza
Güncel metal borsası verilerine
Bakır alan fabrikalar ve durumuna

Hurda Kablo Fiyatları

Göre fiyatlar az da olsa değişiklik gösterebilir. Bizlere bakır kablo hurdası satışını da en yüksek fiyatlardan yapabilirsiniz. Hurda kabloların soyulması zor olduğu için bu hurdaları bizlere kablo şeklinde de satabilirsiniz. Bizler elimizde kablo soyma ve kırma makineleri sayesinde bu hurdaları en kısa sürede temiz bir şekilde ayrıştırmak tayız. Sizlerde elinizde bulunan her çeşit hurdayı satacak bir hurdacı firması arayışında iseniz hemen bizleri arayarak her çeşit hurdayı anında satabilirsiniz.

Soyulmuş Bakır Fiyatları
Soyulmuş bakır fiyatları borsanın yükselmesi ile tavan yaptı desek yanlış olmaz. Hurda kabloları soymanız halinde sizlere yüksek soyulmuş bakır fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Tüm Türkiye’de miktarın yeterli olması halinde hurda alım hizmetimiz mevcuttur. Soyulmuş Bakır tel fiyatları borsa ve dolar kurundaki artış sebebiyle günümüzde tavan yapmıştır. Soyulmuş Bakır kablonun kilosu ne kadar merak etmekteyseniz bize ulaşabilir ve hurda satışı yapabilirsiniz.

Yanık Bakır Fiyatları, Kırkambar Bakır Fiyatları

Yanık hurda bakır fiyatları veya diğer tabirle yanmış bakır fiyatı soyma fiyatının biraz altında rakamlarla alım yapılmaktadır. Kırkambar bakır fiyatları da bu gruba girmekte olup fiyatı neredeyse aynıdır. Kabloları yakmak yerine soyarak bizlere satmanız sizler için daha kazançlı olacaktır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’den bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bizlere konum göndermeniz halinde en geç 1 saat içerisinde adresinize geliyor ve hurdaları nakit olarsak alıyoruz.

Yanık Bakır Fiyatları Hurda Bakır Nedir

Hurda bakır nedir: imalat artığı veya yıkım, söküm kesim işlemleri sonucu çıkan metal hurdalardır. Özellikle elektrik tesisat işleri yapan firmalardan ve şahıslardan düzenli olarak çıkmaktadır. Kablo hurdası veya bakır hurdası şeklinde çıkan bu hurdalara birçok firma farklı fiyatlar vermektedir. Bazı hurdacılar elinizdeki hurdaya gerçekten oldukça düşük fiyat vererek kazancınızı azaltabilir. Bize hurda satmak için tek yapmanız gereken bizi aramanız veya elinizdeki malzemelerin birkaç adet fotoğrafını göndermek olacaktır. Size jet hızıyla dönüş yaparak en güncel fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Hurda Lama Bakır Fiyatı

Hurda lama bakır fiyatı lamanın boyalı olup olmamasına göre değişmektedir. Örneğin üzerinde boya bulunmayan ve oksit yapmayan lama bakır hurdası soyma fiyatına alınırken, boyalı ve oksit yapıp yanan hurdalar yanık bakır fiyatından alınır. Bunun yanında bakır kazan hurdası fiyatı da vermekteyiz. Anlık bakır fiyatları ve diğer hurda fiyatlarını 7 gün 24 saat sitemizden inceleyebilir ve böylece hurdalardan maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.

Bakır Talaşı Fiyatları

Bakır talaşı fiyatları soyulmuş bakır fiyatından biraz aşağıdadır bakır tozu ise talaştan biraz daha aşağı fiyattadır. Bakır talaşı alımı yaparken dikkate ettiğimiz en önemli husus içerisinde demir veya başka bir metalin talaşının bulunup bulunmamasıdır. Talaş hurdaları bizlere temiz ve saf bir şekilde satmanız halinde size saf bakır fiyatları veriyoruz. Bakırın kilosu kaç para öğrenmek için bizi aramanız yeterlidir. Kızıl talaşı hurdası fiyatı hakkında bilgi almak için elinizdeki hurdanın fotoğrafını bize yollamanız yeterli olacaktır. Bakır talaşı fiyatı ne kadar merak ediyorsanız arayın hemen hurdaları yüksek fiyattan satın.

Anlık Bakır Fiyatları

Anlık bakır fiyatları güncel emtia piyasasına göre gün içinde artıp azalmaktadır. Firma olarak size hurda bakır fiyatı verirken anlık bakır fiyatlarını analiz ediyoruz ve size en doğru fiyatı vermeye çalışıyoruz. Bakır kg fiyatı ton fiyatından az da olsa aşağı fiyatlarla alınmaktadır. Bize toplu bakır hurdası satmanız halinde size daha yüksek hurda fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Size tavsiyemiz sitemizden günlük bakır fiyatları ne kadar takip etmeniz ve daha sonra bize hurda satmanız olacaktır. Anlık hurda bakır fiyatları için bizi aramanız veya mesaj atmanız yeterlidir.

2022 Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları  2024 yıllarında sürekli olarak artış göstermiştir ve 2022 yılında da artması beklenmektedir. Günlük bakır fiyatları zaman zaman artıp azalsa da aylık bazda sürekli bir artış göstermektedir. Bakır Piyasasını çok iyi analiz eden firmamız siz değerli müşterilerimize en yüksek hurda bakır fiyatı vermektedir. Bakır hurdası ton fiyatı almak için veya kilo bazında hurda satmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Soyulmuş veya soyulmamış bakır kablo alımlarımız en iyi fiyattan daima nakit olarak yapılmaktadır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de en iyi bakır hurdası fiyatları vererek alımlar yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Hurda bakır alan fabrikalar hurda alımı yaparken tonajlı ve faturalı bir biçimde hurda alımı yapmaktadır. Bakır hurdası alımı yapan yerlere hurda satmak istiyorsanız faturalı bir biçimde en az 1 ton satmanız gerekmektedir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir