Menu

Düzce Hurdacı Alım Satım – Düzce Hurda Fiyatları – Düzce Hurdacı Telefonu – Düzce Hurda Fiyatları

Düzce Hurdacı ⋆ Hurda Fiyatları ⋆ Hurda Alımı

Düzce Hurdacı Hurda Fiyatları Düzce Hurda Fiyatları Düzce Hurdacı ve Hurda Alan Yerler

Düzce Hurdacı Hurda Fiyatları
Düzce hurda sektöründe gelişim göstermiş ilçelerden biridir. Çünkü sanayi ve firma atıkları burada büyük oranda yer alır. Genellikle hurda ve hurdacılık alanında büyük bir Pazar haline gelen Erenler bölgesi, geri dönüşüm yapılabilmesi için büyük bir destek sağlar. Çünkü geri dönüşümün sağlanması birçok olumlu durumu beraberinde getirir. Ülke ekonomisi başta olmak üzere doğal kaynaklar böylelikle korunmuş olur.

Düzce Hurdacı Numarası – Düzce Hurda Fiyatları

Erenler bölgesinin her alanı için hizmetlerden yararlanabilmek mümkündür. Erenler hurdacılar metal, plastik, kâğıt, inşaat atıkları alanında oldukça geniş seçeneği sunar. Böylelikle hurda ihtiyacı olan firmalar ve şahıslar için kolay erişim sağlanıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda çözüm odaklı seçenekler vardır. Ayrıca uzman kadrolar ile hurda hizmetini Erenler bölgesinde bulabilmek mümkündür. Hurdacılık alanı doğanın korunması açısından da çok önemli olduğu için geri dönüşümde değerlendirilmesi oldukça önemlidir. Atık malzemeleri, kâğıt, gazete, dergi, kitap, plastik gibi seçenekler ile farklı üretimler için kullanabilir ve hizmet desteği sağlayabilirsiniz.

Düzce Hurda Alım Satım Sektörü

Erenler bölgesinde hemen hemen her yerde Düzce hurda alan firmalar vardır. Burası sanayi bölgesi olduğu için alım satım işlemleri oldukça yaygındır. Sanayi siteleri, demir hurdalar, paslanmaz çelik, alüminyum yanında makineler, kurşun, motor, DKP, naylonlar, pirinç, sarı metaller gibi seçenekler vardır. Bu çeşitliliği kullanım amaçlarına göre almak isteyen firmalar yararlanabilir.
Örneğin, bu bölgede yapılan bina, fabrika yıkımları, çelik konstrüksiyon çatılar, makine söküm işleri artıkları, fabrika sökümü gibi işlerden hurdalar vardır. Alım işleminin yanı sıra Erenler hurda satan firmalar ya da şahıslar da ellerindeki hurda cinsine göre bu bölgede rahatlıkla satış yapabilirler. Bu alanda deneyimli hizmet veren kadroda firmalar vardır. Kısacası alım ya da satım ihtiyacına göre hurdalardan yararlanabilmek mümkündür.

Düzce Hurda Seçenekleri
Her türlü ihtiyaca uygun Düzce hurda firmaları olarak çeşitlilik gösterir. Örneğin, ihtiyaca göre PVC plastik hurdalar, çeşitli plastikler, hurda çeşitleri, röntgen film hurdaları, hurda granörler, hurda pimapen plastikler, metaller olarak değişkenlik gösterir. Bu seçenekler ise farklı sektörleri desteklemektedir. Ayrıca ülke ekonomisi de olumlu anlamda hurda alım satımından etkilenir.
Günümüzde sıklıkla tükenen doğal kaynaklar, böylelikle korunur. Erenler hurda alım satımı yapan firmalar, her alana hitap eder. Örneğin, ağır metaller, farklı atıklar, evsel ya da sanayi atıkları olarak çeşitlilik gösterir. Bu alanlardaki hizmetler, lisanslı hizmet veren firmalar tarafından alınabilir. Geri dönüşümün günümüzde önemi çok fazladır. Bu nedenle, hurda, çinko, demir, alüminyum gibi maddeler ile yapılacak geri dönüşümler hayat kurtaracaktır.

Düzce Bölgesi Hurda Fiyatları

Genellikle hurda fiyatlarını etkileyen belli başlı durumlar vardır. Örneğin, ağır metalleri, ağırlığına ve metal türüne göre fiyatlamak mümkündür. Aynı zamanda Erenler hurda fiyatları kilogramlarıyla birlikte malzeme yapısına göre de değişkenlik gösterir. Hurdacılık hizmeti almayı düşünenler, hurdanın gönderilen görselle aynı olmasıdır. Aynı zamanda alınan hurdanın miktarı da fiyatta belirleyici bir unsurdur. Tabi ki alınacak ya da satılacak olan atıkların bulunmuş olduğu yer, düzeni, temiz olup olmaması, kolaylıkla taşınılıp taşınmaması fiyatta belirleyicidir.

Bunun yanı sıra döviz kurları, hurdanın taban fiyatlarını etkiler. Buna duruma göre hurdanın alımı yapılabilir. Aynı zamanda dünya maden borsa verileri fiyatın belirleyici etmenleri arasındadır. Erenler bölgesinden alınacak hurdacılık hizmeti, alıcı ve satıcının olanaklarına ve anlaşmasına göre de belirlenir. Farklı hurda çeşitleri olduğu için alınacak her hizmetin miktarı ve fiyatı farklı olacaktır. Buna göre yapılan seçimler ile ihtiyaçlara ve bütçeye uygun seçeneklerde hurdaları alabilmek mümkündür.

Düzce Hurda kağıt fiyatları

Hurda kağıt fiyatları 2021 de yüksek değişiklik göstermektedir. hurdacı firmamız hurda kartonhurda kitaphurda kuşe kağıthurda gazetehurda karton ve tüm hurda kağıt çeşitlerini almaktadır. Sizde hurda kağıtlarınızı geri dönüşüme kazandırın, hem siz kazançlı çıkın, hem de küresel ısınmaya karşı sorumluluğunuzu yerine getirin.

Hurda Kağıt Fiyatları

1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt 1,00 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt 1,00 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt 1,00 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı 1,00 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı 1,00 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı 1,00 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak 1,00 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete 1,00 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete 1,00 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt 1,00 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı 1,00 ₺/Kg

 

Düzce Hurda çinko fiyatları

Çinko doğada az bulunan madenlerden olmakla beraber, geri dönüşümü büyük önem arz etmektedir. Hurda çinko fiyatları 2021 de tüm maden çeşitleri gibi büyük yükselişe geçmiştir. Çinko sanayide, sağlıkta, gıdada ve daha çok geniş sektörlerde kullanım alanına sahiptir.

Düzce Hurda Çinko Fiyatları

Külçe Çinkosu 20,50 TL/Kg
Hurda Çinko Levha 20,00 TL/Kg

 

Düzce Hurda kurşun fiyatları 

Ülke olarak hurda ve geri dönüşümün önemini kavramaya yeni başlamış bir toplumuz. Bundan dolayı ithalatçı bir ülke olduğumuz için hurda kurşun fiyatları 2021 de de rekor kırmaya devam ediyor. Sağlıkta, sanayide, ev ve işyerlerinde camilerde kullanım alanı bulan kurşun, antik medeniyetlerden bu yana önemini hiç kaybetmedi.

Düzce Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Levha Kurşun 17,00 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun 17,00 TL/Kg

 

Düzce Hurda alüminyum fiyatları 

Alüminyum kolay eriyen ve yumuşak bir maden olması nedeni ile çok tercih edilen metallerdendir. Hurda alüminyum fiyatları 2021 yılında Londra borsasında büyük dalgalanmalara sebep olmuştur. Bina cephelerinden tutunda tüm canlı vücutlarına kadar kendine yer bulan alüminyum yaşamın olmazsa olmazları haline gelmiştir.

Düzce Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Tel 18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş 18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant 18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa 17,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil 18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil 17,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak 17,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston 15,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel 13,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu 10,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör 10,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş 10,00 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel 10,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek 34,00 ₺/Kg

 

Düzce Hurda sarı fiyatları 

Bakır ve kurşun alaşımından olan sarı madeni doğada bulunmayan bir elementtir. Daha doğrusu bir element bile değildir. Bakıra bağlı olarak hurda sarı fiyatları 2021 e büyük yükselişle girmiştir. Hurda sarı ( pirinç ) olarak bilinen bu maden makine dişlisi, burç yatakları ve benzeri geniş kulanım alanına sahiptir.

Düzce Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Araiş MS-70 55,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64 55,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça 50,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı 45,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk 42,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati 40,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör 40,00 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş 80,00 ₺/Kg

 

Bolu Hurda Akü Fiyatları

Geri dönüştürülebilir enerji yataklarından olan hurda aküler kuru akü, jel akü olarak en çok bilinenlerdendir. Babil pili olarak bilinen en eski akü ırak topraklarında bulunmuştur. Lityum iyon piller olarak geliştirilmeye çalışılan piller daha uzun süreli enerjiye ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır. Hurda akü fiyatları 2021 listemizde olmayan fiyatlar için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Hurda Akü Fiyatları

Sulu Akü hurdası 8,30 TL/Kg
Hurda Kuru Akü 8,30 TL/Kg
Hurda Küçük Akü 7,50 TL/Kg

 

Düzce Hurda kablo fiyatları 

Kablo hurdası alan firmamız hurda kablo fiyatları 2021 de en güncel fiyatları ile siz değerli müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hurda kablo çeşitlerinden yeraltı topraklama kablosu, tek damar kablo, nyaf kablo, ttr kablo hurdası ve tüm hurda bakır kablo çeşidine firmamız en yüksek fiyatları vermektedir.

Düzce Hurda Kablo Fiyatı

Karışık Kablo hurdası 24,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo 26,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 45,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu 40,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo 28,50 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo 12-34 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo 35,00 ₺/Kg

 

Düzce Hurda bakır fiyatları 

Son zamanlarda hurda bakır fiyatları 2021 kullanıcıların en çok aradıkları maden fiyatlarındandır. En pahalı madenlerden olan bakır hurdası kullanım ömrünü tamamlayınca geri dönüşümü kazançlı bir metaldir. Bakır hurdası alanlar arasındaki firmamız, rakiplerine göre en yüksek değerden müşterilerine nakit ödeme yapmaktadır.

Düzce Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası 75,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası 75,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 65,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır 75,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 75,00 ₺/Kg
Bakır Talaş Hurdası 75,00 ₺/Kg

 

Düzce Hurda krom fiyatı 

Ülkemizde pek bulunmayan krom madeni hurda krom fiyatları 2021 de ithalatın zorlaşmasıyla tavan fiyatlarını bulmuştur. En çok krom yatakları bulunan kanada krom ithalatında başı çekmektedir. Pandemi dolayısı ile zorlaşan ithalat krom hurda fiyatlarını da etkilemiştir.

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz 304 Krom 12,90 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı 11,40 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom 17,20 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı 15,20 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom 25,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı 20,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom 4,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom 4,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom 4,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99 70,00 ₺/Kg

 

Düzce Hurda Demir fiyatları

En çok bulunan demir metali hurda demir fiyatları 2021  de sürekli güncellenen metal borsasındandır. Demir hurda fiyatı hurdacılar için günlük takip edilen bir borsadır. Her hurdacı farklı hurda fiyat teklifi ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir 3,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir 3,00 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir 3,00 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir 3,00 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir 3,46 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir 2,50 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası 2,95 ₺/Kg
Toplama Hurda 2,50 ₺/Kg
Teneke Hurda 2,00 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası 3,00 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası 3,00 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası 3,00 ₺/Kg
Tufal Hurdası 0,13 ₺/Kg
Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir