Menu

Hurda Kağıt Fiyatları – Günlük Kağıt Karton Hurda Fiyatları

04Hurda Kağıt Fiyatları GÜNCEL HURDA KAĞIT FİYATLARI

Hurda Kağıt Fiyatları - Günlük Kağıt Karton Hurda Fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları – Günlük Kağıt Karton Hurda Fiyatları

En İyi Fiyatlarla Hurda Kağıt Alımı

30 yıldır kağıt geri dönüşüm işi yapan firmamız her türlü ve her miktardan kağıt hurdasını yerinizden en iyi fiyatlarla almaktadır. Hurda kağıt fiyatları gün itibariyle tavan yaptığı şu günlerde elinizdeki hurdaları doğru değerlendirmeniz oldukça değerli. Birçok firma elinizde bulunan hurdanın az olması dolayısıyla alım yapmamaktadır. Bizler her miktardan hurdayı yerinizden nakit olarak almaktayız. Bizleri iletişim bölümünde bulunan numaradan arayarak kağıt hurdası fiyatı hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatlarımız günlük olarak değişen piyasa şartlarına göre değişmekte olup piyasadaki en yüksek fiyatlardandır. Aşağıda hurda kağıt fiyatlarını etkileyen etmenleri sizler için listeledik

  • Elinizde bulunan hurdanın cinsine
  • Kağıdın ıslak olup olmamasına
  • Bize yakınlığınıza
  • hurdanın içerisinde yabancı madde olmamasında

Göre fiyatlar az da olsa değişiklik göstermektedir. Müşteri memnuniyetini öne çıkaran firmamız her türlü hurdayı yerinizden nakit olarak yaparak sizlerin desteğini kazanmayı hedeflemektedir.

Hurda Kağıt Fiyatları Ne Kadar

Hurda kağıt fiyatları metal fiyatları kadar olmasa da belirli zaman aralıklarıyla az da olsa değişmektedir. Ama fiyatları etkileyen asıl unsur elinizde bulunan hurdaların çeşididir. Örneğin; beyaz kağıt, a4 hurda kağıt, hurda gazete, peçete hurdası gibi hurdalar oldukça yüksek fiyatlara giderken Karton, karışık kağıt hurdaları biraz daha düşük fiyatlardan satın alınmaktadır.

Kağıt Geri Dönüşüm

Çevreyi korumak için yapılabilecek en güzel şeylerden birisi de hurda kağıtların maddelerin geri dönüşüme katılmasına yardımcı olmaktır. Gündelik hayatımızın her alanında; okulda, iş yerinde, alışveriş merkezlerinde, evde  kullandığımız hurda kağıtlar doğaya geri dönüşü ve tekrar kullanımı uzun zamandır bilinmekte ve uygulanmaktadır. Şu günlerde dönüşüme gönderilen hurdalar ile tekrardan kağıt ve türevleri maddeler yapılmaktadır.  Kağıtlar, geri dönüşüm olarak en kolay şekilde işlenen maddelerden birisidir ve biriktirilmesi ve toplanması bakımından da diğer atık maddelere göre kullanıcılara ve bu konu ile ilgilenen kuruluşlara daha rahat ve karlıdır.

Hurda Karton Kağıt Fiyatları

Hurda karton fiyatları hurdanın miktarına ve ıslak olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en yüksek karton hurda fiyatı veren firmamız ödemelerini daima nakit olarak yapmaktadır. Miktar farketmeden Türkiye’nin her ilinden bize karton hurda satışı yapabilirsiniz. Hurda karton fiyatları yukarıda bulunan tabloda güncel olarak yazmaktadır.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir