Menu

Hurda Naylon Fiyatları – Hurda Plastik Fiyatları 2022 – Günlük Plastik, Naylon Fiyatları

Hurda Naylon Fiyatları Ne Kadar ?

Hurda naylonlar hayatımızda çokca kullanılan hurdalar arasındadır. Hurda naylon fiyatları, firmaların plastik atıklarını vermeleri ve geri dönüşüme sokmaları için oldukça önemli bir konudur. Geri dönüşümü olması sebebiyle plastik hurdalar büyük önem arz etmektedir. Birçok plastik hurda naylon çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında: jelatin, şeffaf naylon hurda, pet şişe hurdası, çıkma pimapen hurdası, Polietilen, Polipropilen, bidonlar, mavi kapak, streç naylon, renkli pleksi gibi birçok plastik hurda çeşidi vardır. Hurda naylon plastikler türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Yukarıdaki tablodan plastik hurda naylon fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Günlük hurda plastik naylon fiyatları aşağıdaki tablo halinde sunulmaktadır. En güncel plastik hurda fiyatları için sitemizi takip edebilirsiniz. Hurda naylon fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bu fiyatlar yüksek tonlardaki Güncel plastik fiyatlarının ortalama fabrika alış fiyatlarıdır. Kg fiyatlarını elinizdeki miktar, hurda plastiklerin çeşidi ve bulunduğu konum bilgileri etkiler. Fiyatlar ticari amaçla kullanılamaz.

Güncel Hurda Naylon Fiyatları

Güncel hurda naylon fiyatları sizlerin elindeki poşet hurdasının temizliğine ve rengine göre fiyatlandırılmaktadır. Şeffaf naylon hurdası fiyatı temiz ve düzenli şekilde bizlere satılırsa size en iyi fiyatları vereceğimizden şüpheniz olmasın. Hurda poşet fiyatları günümüzde çıkabileceği en yüksek seviyeye çıkmıştır. Bu hurdaları en doğru şekilde değerlendirmek için bize satabilirsiniz. Her türlü şeffaf, renkli, yıkamalık ve kuru kırmalık naylon hurdası alımı yapıyoruz. Satılık hurda naylon içinde bizi arayabilirsiniz.,

Cinsi Birim Fiyatı
Hurda ABS Plastik Fiyatı 7,20
Polipropilen Moblen 8,20
Polistren Kristal Hurdası 7,20
Şeffaf Plastik Pet Hurdası 9,70
PVC Hurdası İmalat Artığı 9,70
PVC (Pimapen) (Beyaz) 8,70
Kırkambar Plastik 7,00
Şeffaf Pleksi 5,40
Renkli Pleksi 5,40
Karışık Pleksi 5,40
Jelatin 6,20
Streç Naylon 7,20
Şeffaf Naylon 8,00
Renkli Naylon 6,10

Naylon Poşet Hurdası Fiyatı

Naylon poşet hurdası fiyatı sizde bulunan naylonun temiz olup olmamasına göre değişmektedir. Firmamız kesinlikle kirli naylon alımı yapmamaktadır. Naylon hurdası fiyatlarını etkileyen bir diğer husus ise şeffaf ve renkli naylon alımı ile ilgilidir. Şeffaf naylon hurdaları genelde 0.50 kuruş daha yüksek fiyatla alınıyor. Hurda beyaz poşet fiyatları ne kadar öğrenmek için hemen iletişim bölümünden bizleri arayın. Hurdaların birkaç adet resmini göndererek anında hurda poşet fiyatı alabilirsiniz.

Hurda Naylon Alan Yerler, Firmalar

Hurda naylon alan yerler arasında birçok işletme ve firmalar bulunmaktadır. Poşet hurdası alan yerlerin merkezleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Biz size en iyi hurda naylon fiyatları vererek alımları yerinden ve daima peşin ödeyerek alıyoruz. Merkezimize gelen naylon ve poşet hurdalar önce kırma sonra granül makinelerinden geçerek tekrar hammadde özelliğini kazanıyor. Bize mesaj atarak naylon hurda fiyatı ne kadar öğrenmemiz mümkün. En kısa sürede gönderdiğiniz konuma gelen hurda araçlarımız hurdaları hassas bir şekilde tartımını yaparak alıyor.

Hurda Naylon Poşet Fiyatı

Bizlerden hurda naylon poşet fiyatı almadan hurda satışı yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Poşet hurdası fiyatları haftalık olarak değmekte olduğundan bu fiyatları bizler devamlı olarak takip ediyor ve size bildiriyoruz.

GÜNCEL PLASTİK HURDA NAYLON FİYATLARI

Plastik Naylon Hurda Fiyatları yüksek tonda alımlarda geçerli fabrika alım fiyatlarıdır. Daha aşağı kilogramlı alışverişlerde piyasada oluşan rakamlara baz alınmaktadır. Elinizdeki miktara göre fiyatlar

Farklı Fiyat Aralıklarında Değişkenlik Gösterebilir

Belirtilen fiyatlar İstanbul bazlı fiyatlardır. Plastik malzemelerde numune alındıktan sonra satın alma işlemleri yapılmaktadır. ABS Plastik, Polipropilen Moblen, Polistren Kristal,Jelatin, Şeffaf Plastik Pet, Pimapen PVC Hurdası, Hurda Naylon Şeffaf ve Streç Naylon fiyatlarını tabloda inceleyebilirsiniz.

Yaygın Olarak Kullanılan Plastik Türleri

 • Polietilen (Polyethylene) (PE): Geniş bir kullanım alanı vardır.
 • Polipropilen (Polypropylene) (PP): Yaygın kullanılan plastiklerdendir. Otomobil yan sanayinde, bahçe mobilyalarında vb. yerlerde kullanılır.
 • Polistiren (Polystyrene) (PS): Paketleme, elektronik ve beyaz eşyaların plastik kısımları vb. kullanım alanları vardır.
 • Polietilen tereftalat (Polyethylene terephthalate) (PETE): Pet şişe ismi bu malzemeden gelmektedir.
 • Polyamid (Polyamide) (PA) (Nylon): Fiber, diş fırçası kılları, misina vb. kullanım alanları vardır.
 • Polyester (Polyester): Tekstilde kullanımı yaygındır.
 • Polivinil klorür (Polyvinyl chloride) (PVC): Boru, profil vb. imalatında kullanılır.
 • Polikarbonat (Polycarbonate) (PC): CD, gözlük vb. imalatında kullanılır. Alevi iletmeme ve kendini söndürme özelliğine sahiptir.
 • Akrilonitril bütadien stiren (Acrylonitrile butadiene styrene) (ABS): Elektronik aletlerin plastik aksamında yaygın olarak kullanılır.
 • Poliviniliden klorür (Polyvinylidene chloride) (PVDC) (Saran): Yiyecek paketlemede kullanılır.

HURDA NAYLON FİYATLARI

Hurda Naylon Fiyatları Naylon Hurdası Minimum 300 Kg Olmalıdır.

Günümüzde en fazla kullanılan ambalaj malzemeleri arasında naylon ilk sırada yer almaktadır.

Dolayısıyla çıkan hurda naylon miktarı da çoktur.

Bizler bu tür hurda naylonlarınızı adresinizden satın alarak geri dönüşüm sürecini başlatıyoruz.

Satın almış olduğumuz hurda naylon çeşitleri ;

 • Şeffaf naylonlar
 • kilit torba naylonları
 • jelatin
 • battaniye naylonu
 • kumaş naylonları
 • tekstil naylonları
 • mobilya naylonları
 • elektronik eşya naylonları
 • renksiz poşetler

Hurda Naylon Fiyatları bunlardan en çok rastlanan türlerdir.

Aldığımız naylon çeşidi anlayabileceğiniz üzere genel temiz naylon olarak tabir edilen renksiz, baskısız ve şeffaf naylonlardır.

Naylon hurdasında şeffaflık önemli bir kriterdir.

Her hurdada geçerli olduğu gibi naylonun çeşidinin karışık olması ya da kirli naylonla beyaz temiz naylonun ayırılmamış olması hurdanızın fiyatını düşürecektir.

Hurda şeffaf naylonPlastik Naylon Geri Dönüşümü
Hammaddesi genelde LDPE ‘dir. Polietilen (PE) türevi bir hammaddedir.

Naylon hurdasının geri dönüşüme tek çeşit değil ise ayrıştırılması ile başlanır.

Temizler, kirliler, şeffaflar, renkliler birbirinden ayrılmalıdır.

Bu çeşitler ayrı ayrı geri dönüşüm sürecine sokulmalıdır.

Çok tozlu veya kirli olmamalıdır.

Hurda Naylon Fiyatları Ayrılan naylonlar granül makinesine verilir, makine naylonları eriterek uzun şeritler halinde dışarıya çıkarır.

Bu şeritler makina içindeki makaralar yardımızla su havuzuna sokularak soğutma aşamasını hızlandırır.

Soğuyan şeritler kesim işlemi için uygun sıcaklığa ve kıvama geldiğinde küçük parçacıklar halinde kesilerek LDPE Granül Haline getirir.

Bunlar kesim safhası sonunda çuvallara doldurularak gerekliyse paketleme işlemine geçilir.

Hurda Naylon Fiyatları naylonun temizliğine ve rengine göre değişiklik gösteriyor. Naylon Hurdasına fiyat verirken malzemenin durumu ıslak mı kuru mu baskılı baskısız mı dikkat edilmesi ve naylon alan hurdacı firmasının bilgilendirilmesi gerekmektedir. Toplu tonajlı naylon hurdasının yüksek hurda fiyatlarıyla değerlendirilmesi ve hurda alan hurdacı esnaflarının düşük kilolardaki hurda naylon için araç göndermemesi hurda naylonun düşük kar marjından dolayıdır. Uzman Hurda Metal olarak hurda naylon alımlarında çalıştığımız firmalarda tonaj göz etmeden hurda naylon alımlarını anında yapıyor müşterimizi mağdur etmiyoruz.

Hurda Naylon Plastik Çeşitleri

Tüm Plastik Hurda Çeşitlerinde olduğu gibi tek kalem hurda çeşitleri yüksek hurda fiyatlarıyla geri dönüşüm yapılmaktadır. Tek kalem hurda naylon rengi ve temizliğine göre toplama naylon hurdasından yüksek satılmaktadır. Fabrika naylon hurdası genellikle strej naylon hurdası, paket naylon hurdası, ambalaj naylon hurdalarından oluşmaktadır. Bu tip naylon hurdaları en yüksek Hurda Naylon Fiyatları ile değer gören hurda çeşitlerindendir.

Paket Hurda Naylon Fiyatları

Hurda Paket Naylon alan Beylikdüzü hurdacı ekiplerimiz ve Paket Naylon Hurdasına en yüksek fiyatı veren Hadımköy hurdacı ekiplerimiz aylık yüksek tonajlarda naylon hurdası alım satımı yapmaktadır. Hurda naylon renkleri itibarıyla değer gören hurda türevi demiştik! Hurda Naylon Fiyatları yüksekten düşüğe doğru sıralamak gerekirse aşağıda sıra şu şekilde olur;

 

Şeffaf Paket Naylon Hurdası

Beyaz Naylon Hurda Paket

Siyah Hurda Paket Naylon

Hammadde Naylon Hurdası

Hurda Hışır Naylon

Streç Şeffaf Naylon Hurdası

Siyah Hurda Naylon

Naylon Hurdası Fiyat Listesi

Naylon Hurdası Fiyat Listesi yayımlayan bazı hurdacı esnafları mevcut! Hurda Naylon Fiyatları bizim tarafımızca telefonda bile verilmeyecek kadar hassas bir durum. Verilen fiyat listesinin peşinde durmayan Hurda Naylon Alan Hurdacılar yüzünden naylon hurdası satan müşterilerimiz zor durumda kalıyor.

Adresten Hurda Naylon Alan Hurdacı

Adresten Hurda Alan Hurdacı ekiplerimiz naylon hurdasında da yerinde hurda alımı yaparak müşterimizi düşünüyor. Özellikle organize sanayi bölgesindeki fabrika hurdaları içinde yer alan naylon hurdası için bizden teklif almaktan çekinmeyin.

Hurda naylon ve plastik hurda çeşitlerinin doğaya vermiş olduğu zararları bilmeyen yoktur. Burada önemli olan Hurda Naylon Fiyatları değil bu zararlı malzemelerin hurda naylon geri dönüşümlerinin yerinde ve zamanında yapılmasıdır.

Plastik Hurda Çeşitleri Nelerdir ve Plastik Fiyatları Ne Kadar ?

Plastikler hayatımızda çokca kullanılan hurdalar arasındadır. Plastik hurdası, geri dönüştürülebilmektedir. Geri dönüşümü olması sebebiyle plastik hurdalar büyük önem arz etmektedir. Birçok plastik hurda çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında: jelatin, şeffaf naylon hurda, pet şişe hurdası, çıkma pimapen hurdası, Polietilen, Polipropilen, bidonlar, mavi kapak, streç naylon, renkli pleksi gibi birçok plastik hurda çeşidi vardır. Plastik hurda fiyatları türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Yukarıdaki tablodan plastik hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

plastik fiyatı ne kadar 2022, güncel plastik fiyatları, plastik hurda fiyatları, hurda plastik fiyatları, bugün plastik fiyatları 2022, plastik hurda fiyatı, plastik ton fiyatı, plastik hurda kg fiyatı

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir